Griezmann: Jam i lodhur me mediat që nxjerrin lajme të pavërteta
Antonie Griezmann u përfol ne media për një transfrim të mundshëm te Barcelona në fund të sezonit, shrkuan Albeu.com.

Por këto i ka hedhur poshtë ylli francezi i cili ka deklaruar se ndihet i lodhur nga mediat që fabrikojnë lajme te tilla.

"Jam mësuar tashmë me këto gjëra dhe jam lodhur me to. Çdo vit janë të njëjtat gjëra, kështu që unë jam mësuar me to", tha Griezmann për Univision.


Ndërkohë mediat aluduan se Griezmann mbeti i zhgënjyer dhe se mund te largohet nga Atletico pas dështimit të kuadrës madrilene në Ligën e Kampionëve, teksa eleminuan nga Juventusi pas disfatës 3-0 në Alianz Stadium. /albeu.com/
Shtuar më 26/03/2019, ora 17:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori