Griezmann: Mundohem të përmirësohem çdo vit
Antoine Griezmann ka folur në lidhje me aftësitë e tij dhe ku duhet të përmirësohet.

Sulmuesi i Atletico Madrid ka theksuar se mundohet të bëhet një futbollistë i kompletuar.

Sipas francezit, ai në çdo vit mundohetpërmirësohet, teksa ka vërejtur se tani është më i mirë në asistime.

“Unë përpiqen të jem një lojtar i kompletuar në sulm dhe në mbrojtje”, ka thënë Griezmann për mediet spanjolle, përcjell Telegrafi.

“Dua të përmirësohem çdo vit. Unë jam përmirësuar në asistime”, përfundoi sulmuesi francez. /Albeu.com/

Shtuar më 03/11/2016, ora 18:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori