Griezmann: Nëse Beckham më do në skuadër, atëherë unë do të shkoj
Antoine Griezmann para disa ditësh ka hënë një intervistë për të përditshmen franceze “L’Equipe” ku ka pohuar se të refuzoje Barcelonën ishte diçka e vështirë si edhe që të ardhmen e tij e shikon në Amerikë.

Nëse Beckham më do mua në ekip, atëherë unë do të shkoj te Inter Miami”, theksoi sulmuesi i Atletiko Madrid,

“Dua ta mbyll karrierën në Amerikë. Nuk e di nëse do të jetë Miami apo Los Angeles. Të dy janë qytete të mrekullueshme dhe mua më pëlqen mentaliteti kultura në Amerikë”. /albeu.com/
Shtuar më 08/09/2018, ora 17:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori