Griezmann te Barça, zyrtarizohet këtë datë
Është gjithçka gati për kalimin e Antoine Griezmann te Barcelona, me transferimin që do të zyrtarizohet javën e ardhshme.

Lajmi publikohet nga prestigjozja franceze "L’Equipe", që kujton gjithashtu se nga 1 korriku klauzola e largimit të sulmuesit nga Aletico Madrid ka zbritur nga 200 në 120 milionë euro Klubi katalanas po punon për të paraqitur anuncimin zyrtar dhe për të organizuar prezantimin e Griezmann.
Shtuar më 02/07/2019, ora 20:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori