Griezmann te Barcelona? Reagon Simeone
Antonie Griezmann është përfolur ditët e fundit se mund ti bashkohet Barcelonës në fund të këtij sezoni, shkruan Albeu.com.

Katalanasit pritet të bëjnë revolucion në sezonin e ardhshëm ku përvec largimeve të shumta si Coutinho ose Rakitic, po mendojnë dhe të blejnë yllin e Atletico Madrid Antonie Griezmann.

Por për interesim Griezman ka folur vetë për "Fox Sports" trajneri i "Los Colochoneros" Digeo Pablo Simeone:

"Griezmann është kapiteni ynë, ai ështe i rëndëshishëm për skuadrën, unë nuk jam i shqetësuar fare. Ai ka gjithçka në dorë që të vazhdojë të rritet. Nëse mendooj se mund të largohet, sigurisht nuk do të flisja për të. " /albeu.com/
Shtuar më 11/05/2019, ora 09:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori