Griezmann zgjedh 11 lojtarët më të mirë, përjashton Ronaldon
Antoinne Griezmann ka publikuar një foto në Instagram, ku ka përzgjedhur formacionin më të mirë sipas tij, të cilin e ka rreshtuar sipas vendosjes 4-2-3-1.

Në 11-shen ideale të Griezmann ka vend për emra si Ronaldinho, Messi, Maradona, por mungon ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo.

CR7 është rezervë se bashku me Neymar dhe legjenda si: Ruud Gullit, Romario edhe ish-legjenda holandeze Johan Cruyff/
Shtuar më 06/04/2019, ora 11:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori