Gruaja “alla Ronaldo” hyn në fushë dhe tund rrjetën (VIDEO)
Tifozja hyn në fushë dhe shënon gol që do ta kishte zili edhe një lojtar i kalibrit botëror. Tifozja nudo hyn në fushë por nuk vihet re nga lojtarët që vazhdojnë aksionin normalisht. Pas një krosimi topi devijohet dhe shkon drejt bukuroshes e cila gjuan menjëherë dhe tund rrjetën.

Me që jemi në prag merkatoje, presidentët e klubeve duhet ta kenë në axhendë një "bombere" si kjo. /albeu.com/Shikoni videon:

Shtuar më 08/11/2011, ora 23:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori