Gruaja e Kaka nostalgji për Milanon
Në një kohë kur Milan dhe Real Madrid kanë filluar bisedimet intensive për transferimin e Ricardo Kaka në San Siro, gruaja e brazilianit e ka dhënë një sinjal pozitiv në Instagram.

Carlo Celico ka publikuar disa foto me ish Topin e Artë 2007 të bëra në Milano duke komentuar: "Mirupafshim Milano...shihemi së shpejti". /albeu.com/
Shtuar më 18/01/2013, ora 13:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori