Gruaja e Xhemailit "çmend" italianët në emisionin "Tiki Taka" (FOTO LAJM)

Erjona Sulejmani, e njohur më shumë si gruaja e Blerim Xheiamilit ka qenë e ftuar në programin e njohur në Itali "Tiki Taka".

Tifozja atraktive e shpallur së fundmi ka shkëlqyer në emisionin e njohur italian dhe fotot e linjave të saj trupore, janë shpërndarë gjithandej.

Ju kujtojmë që gruaja e Xhemailit së fundmi ka pozuar me të brendshme për revista të njohura evropiane, ndërkohë që mesa duket po bëhet më e famshme se bashkëshorti i saj.
Shtuar më 25/10/2016, ora 17:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori