Gruaja e Xhemailit çmend italianët në stadium (FOTO LAJM)

Mbrëmë u luajt ndeshja e Kupës së Italisë mes Intyerit dhe Bolgnës në "San Siro", teksa në fushë ishte dhe Blerim Xheiamili. Mesfushori shënoi golin e parë për skuadrën e tij, i cili ishte i treti radhazi në këto javë, raporton Albeu.

Forma e mirë e shqiptarit mesa duket vjen dhe nga bashkëshortja e tij, Erjona, e cila ishte e pranishme në stadium për ta mbështetur. Ajo ka tërhequr vëmendjen në mediat italiane, ndërkohë që nuk duhet të harrojmë se disa muaj më parë u shpall "tifozja më e bukur" e Europianit./albeu.com/

Shtuar më 18/01/2017, ora 15:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori