Grusht mes lojtarëve të Stuttgartit
Në stërvitjen e fundit të Stuttgartit ka ndodhur një përleshje mes dy futbollistëve të kësaj skuadre.

Vedad Ibisevic dhe Martin Harnik janë përleshur gjatë seancës stërvitore.

Ata kanë qenë duke u zënë rëndë me grushta mes njëri-tjetrit, por se ndërhyrja e lojtarëve të tjerë ka shuar sherrin e nisur./albeu.com/

Shtuar më 17/01/2015, ora 23:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori