Guangzhou i përgjigjet ofertës së dytë të Barcelonës
Guangzhou është i vendosur, Paulinho nuk do të shitet.

Pavarësishte se Barcelona u interesua për të dhe lojtari mbeti i ngazëllyer nga ky fakt, kinezët hedhin poshtë çdo mundësi të mundshme kalimi, përcjell Albeu.com.

Barcelona bëri një ofertë të parë prej 20 milionë euro që u refuzua nga Guangzhou dhe tani ka dërguar një ofertë të dytë prej 25 milionë euro e cila pësoi fatin si oferta e parë. /albeu.com/
Shtuar më 07/07/2017, ora 15:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori