Guardiola bën të ditur listën e lojtarëve të thirrur në ndeshjen e sotme
FC Barcelona
Sonte në 20:45 zhvillohet ndeshja e dytë gjysmëfinale e Ligës së Kampionëve në mes Barcelonës dhe Real Madridit. Ndeshja e parë në mes këtyre dy skuadrave ka përfunduar më rezultat 2-0 në të mirë të Barcelonës.

Trajneri i Barçës, Pep Guardiola ka zbardhur listën e 20 futbollistëve që do të luajnë në ketë ndeshje.

Skuadra e Barcelonës:

Portier: Valdes, Oier.

Mbrojtës: Abidal, Puyol, Alves, Pique, Mascherano, Bartra Fontaa.

Mesfushorë: Busquets, Sergi Roberto, Thago, Alcantara, Iniesta, Xavi, Keita.

Sulmues: Pedro, Messi, Afellay, Villa, Jeffren. /albeu.com/
Shtuar më 03/05/2011, ora 10:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori