Guardiola: Cesc nuk do te vije ne Barcelone
Albeu.com
Trajneri i Barcelonës, Pep Guardiola, ka njoftuar se Balugranët nuk do ta transferojnë kapitenin e Arsenalit, Cesc Fabregas, gjatë këtij afati kalimtar. Mesfushori spanjoll kërkohet me ngulm nga Milani dhe Barcelona, mirëpo ...... Guardiola ka thënë për “Sport”se është e pamundur që ai të transferohet në Camp Nou.

“Ai nuk do të vijë. Arsene Wenger tashmë e ka shitur Kolo Touren dhe Adebayorin, dy lojtarë shumë të rëndësishëm”.

“Duhet të jemi real, dhe nuk është e mundur që Cesc të vijë këtë vit”, është shprehur trajneri i Barcës.
Shtuar më 16/08/2009, ora 16:17
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori