Guardiola: Derbi i Manchesterit nuk është më i rëndësishm
Trajneri i skuadrës së Manchester City, Pep Guardiola ka theksuar se derbi i Manchesterit nuk është më i rëndësishmi për të.

“Sigurisht ndeshjet ndaj rivalëve janë speciale sepse nëse fiton, ata nuk fitojnë, por është ende nëntori dhe ndoshta ndeshja në Old Trafford në muajin mars do të jetë më e rëndësishme”, thya Guardiola. /albeu.com/
Shtuar më 09/11/2018, ora 17:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori