Guardiola dhe Ribery takojnë Hoeness në burg
Pëlqej
Dy vizitorë specialë në burg për ish presidentin e Bayern Munchen Uli Hoeness. Sipas asaj që raporton gazeta gjermane "Bild", Pep Guardiola dhe Franck Ribery kanë takuar brenda qelisë ish numrin një të klubit bavarez.

Hoeness ndodhet në burg që prej qershorit për shkak të evazionit fiskal. Ai u dënua me 3,5 vjet burgim. /albeu.com/
Shtuar më 30/08/2014, ora 14:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori