Guardiola do titullin me cdo kusht
Albeu.com
Trajneri i Barcelonës kishte shumë besim te sulmi i tij me në krye Mesin dhe Zllatan Ibrahimoviçin, por ata u ndalën nga lojtarët e palodhur të Mourinjos. “Ne duhet të ulemi e të bisedojmë brenda skuadrës, të marrim veten dhe të përballemi me sfidat përpara nesh.E vetmja gjë që mund të bëjmë tani është t’i urojmë Interit sukses në finale".

"Tani duhet të përgatitemi për ndeshjet e mbetura në kampionatin tonë. Na duhet titulli me çdo kusht”, ka pohuar Guardiola.
Shtuar më 01/05/2010, ora 02:40
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori