Guardiola e pranon qe nuk po luajne mire
Albeu.com
Trajneri i Barcelonës, Pep Guardiola ka thënë se Katalanasit nuk po e arrinë nivelin e lojës që vitin e funditë dhe pranoi se ekipi i tijë nuk është perfekt, por shtoi se shumë shpejtë do të arrijnë atë që dojnë.“Ne nuk jemi perfekt, kjo është e vërtetë. Nuk do ta keqkuptoj asnjërin për këtë, por unë e di se si ta rregulloj këtë. Kjo është puna ime, ti fiksoj gjërat kur nuk shkojnë mirë. Ne mund të luajmë shumë më mirë dhe ne do të përmirësohemi.”

“Dua të fitoj të gjitha garat e mbetura. Unë dhe ekipi kemi besim se mund të fitojmë diçka këtë sezonë. Nëse nuk ndodhë kjo atëherë e shohim se ky është sporti.”
Shtuar më 27/02/2010, ora 05:40
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori