Guardiola, ëndërr për Bayern Munchen
Sezonin e shkuar Bayern Munchen, në mënyrë shumë të paptritur, kontaktoi Pep Guardiolan për ti besuar pankinën bavareze. Edhe pse kanë kaluar disa muaj dhe skuadra e Jupp Heynckes po bind si në Bundesligë ashtu edhe në Champions League, emri i ish trajnerit të Barcelonës mbetet ende një ëndërr për gjigandët gjermanë.

Por për teknikun katalanas mbeten më të mundshme pistat e Premier League dhe Serie A ku Chelsea dhe Manchester United janë klubet më të avantazhuara. /albeu.com/
Shtuar më 26/09/2012, ora 15:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori