Guardiola i bashkohet fushatës "Drejtësi për Topo-n" (FOTO LAJM)

Tekniku i Bayern Munchen doli në konferencën për shtyp në prag të ndeshjes me Porton me një fanellë në kujtim të Julio "Topo" Lopez, gazetarit argjentinas të vrarë në një aksident rrugor gjatë Botërorit të Brazilit, transmeton Portali Albeu.

Fushata #DrejtësipërTopon ka lindur në rrjetet sociale për të kërkuar ndihmë ligjore për të venë dhe fëmijët e gazetarit, mik edhe me Lionel Messin. /albeu.com/
Shtuar më 20/04/2015, ora 17:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori