E FUNDIT/ Milani shpëton në fund mes dramës (VIDEO)
Guardiola i premton besnikëri skuadrës angleze
Trajneri i skuadrësManchester City, Pep Guardiola ka theksuar se nuk do të drejtojë asnjë skuadër tjetër në Angli veçse skuadrësManchester City. Guardiola po drejton Cityn në sezonin e tij të tretë dhe objektivi është fitimi i titullin kampion.

“Do të jem mançunian për të gjithë jetën time. Do të jem tifoz i Manchester Cityt dhe e kam të pamundur ta drejtojë një klub tjetër në Angli për shkak të dashurisë që kam marrë nga njerëzit këtu.
Kur njerëzit më pyesin se çfarë kërkoj, unë them se dua të marrë dashuri. Gjëja më e mirë në botë është kur ti ndihesh mirë me njerëzit e tjerë”, tha Guardiola. /albeu.com/

Shtuar më 25/10/2018, ora 12:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori