Guardiola: Jam i befasuar me rekuperimin e tij


Pëlqej
Trajneri i Manchester City, Pep Guardiola, është befasuar me rikuperimin e shpejtë të anësorit gjerman, Leroy Sane, i cili është ftuar për sfidën e Ligës së Kampionëve kundër Baselit.

“Jam i befasuar me rikuperimin e Leroy Sane. Ai është gati. Ai po punon shumë dhe dëshiron të na ndihmojë. Nuk është në formën më të mirë, por tashmë është me ne”, u shpreh Guardiola.

21-vjeçari është parë sot duke u trajnuar shumë mirë me pjesën tjetër të skuadrës. /albeu.com/
Shtuar më 12/02/2018, ora 23:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori