Guardiola kerkon rikthimin e moralit ne skuader
Albeu.com
Trajneri Pep Guardiola ka pasur në dispozicion 72 orë për të punuar me moralin e futbollistëve të tij, të cilët u eliminuan nga Interi në Ligën e Kampioneve. “Futbollistët janë poshtë moralisht dhe shumë të trishtuar, por duhet ta marrim veten sa më shpejt.Kemi një ndeshje për të fituar me çdo kusht, ditën e shtunë në kampionat".

Vilareali e ka marrë veten ndjeshëm që kur Huan Karlos Garrido mori vendin e trajnerit Ernesto Valverde në muajin shkurt. Ata renditen në vendin e gjashtë me 52 pikë.
Shtuar më 01/05/2010, ora 22:32
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori