Guardiola konfirmon, De Bryne do të mungojë gjatë
Mesfushori Belg nuk po arrin dot ndahet nga dëmtimet, shkruan Albeu.com

De Bryne është një lojtarë mjaft i rëndësishëm për Cityn dhe kombëtaren e Belgjikës mirëpo kohët e fundit ai nuk ka arritur dot të marë veten pas dëmtimeve të njëpasnjëshme.

Ditën e sotmë trejneri i Cityt konfirmoi se De Bryne do të mungojë një periudhe kohore ndërsa sa I përket mbrojtësit John Stonës është shprehur se nuk ka asgjë serioze. /albeu.com/
Shtuar më 02/03/2019, ora 21:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori