Guardiola: Ky është një titull i rëndësishëm
Pëlqej
Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola është shumë i lumtur për triumfin në Carabao Cup, por thotë se ka tituj më të rëndësishëm që janë në garë.

“Ky është titull i rëndësishëm. Ka tituj tjerë më të rëndësishëm, por ne jemi të lumtur. Përgëzime të gjithëve”, ka thënë Guardiola pas ndeshjes.

City mposhti 3-0 Arsenalin për të fituar titullin e parë këtë sezon, por është në garë edhe për titullin e Premier Leagues dhe të UEFA Champions League. /albeu.com/
Shtuar më 25/02/2018, ora 21:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori