Guardiola mbron lojtarët pas humbjes: Nuk duhet të kërkojnë falje
Trajneri i Manchester City, Pep Guardiola ka hezituar që ti kritikojë lojtarët e tij edhe pse e kanë humbur ndeshjen e parë debutuese në Champions League duke u mundur nga Lyon me rezultat 1-2.

Lojtarët nuk duhet të kërkojnë falje. Ata vrapuan, luftuan, u përpoqën të ktheheshin”, deklaroi trajneri.

Me pas ai ka folur fjalë të mirë për, Sergio Agruero, duke e lavdëruar dhe falenderuar për rinovimin e tij me skuadrën e Cityt. /albeu.com/
Shtuar më 21/09/2018, ora 17:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori