Guardiola më "afër" Milanit dhe Interit
Pas pushimeve në SHBA, duket se e ardhmja e ish teknikut të Barcelonës do të jetë në Itali. Sipas mediave italiane fakti që ai ka blerë një shtëpi në Milano është një shenjë e qartë se Milani ose Interi janë kandidatë kryesorë për shërbimet e tij në një të ardhme shumë të afërt.

Guardiola u largua nga drejtimi i Barcelonës pas përfundimit të sezonit të shkuar. /albeu.com/
Shtuar më 13/08/2012, ora 13:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori