Guardiola merr shpërblimin nga City për fitimin e titullit kampion
Pëlqej
Pep Guardiola është shumë pranë zgjatjes së kontratës së re me Manchester Cityn me një vit tjetër.

Rinovimi do të jetë si shpërblim për fitimin e titullit kampion në Premierligë. Guardiola do të qëndrojë në Mançester deri më 2020 dhe do të fitojë 17 milionë euro në sezon.

Gjithashtu edhe për lojtarët mendohet që do të ketë shpërblime edhe pse asgjë nuk është konfirmuar. /albeu.com/
Shtuar më 17/04/2018, ora 13:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori