Guardiola: Nuk jam trajneri më i mirë në botë
Pep Guardiola ka bërë një deklaratë befasuese.

Ai ka thënë se nuk është trajneri më i mirë në botë.

Guardiola theksoi se nuk e bën detyrën për të qenë më i miri në profesion, por se kërkon ti ndihmojë lojtarët të përmirësohen.

“Nuk jam trajneri më i mirë në botë dhe këtu jam vetëm për ti ndihmuar lojtarët. Jam shumë i motivuar dhe kam besim tek lojtarët e mi”, tha Guardiola./albeu.com/

Shtuar më 04/04/2015, ora 00:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori