Guardiola rikthehet në Barcelonë
Pëlqej
Abonohuni për lajmet sportive me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Të shtunën, ish-trajneri i Barcelonës, Josep Guardiola u kthye në vendlindje, ku ka planifikuar të kalojë pushimet me familjen e tij, para se të kthehet për Vitin e Ri në New York ku jeton prej gati një viti.

Ai ka mbërritur në aeroportin e Katalonjës në një sekret absolut por është fotografuar nga fotoreporterët teksa dilte nga Aeroporti i Barcelonës vetëm.

"Sport", gazeta shumë pranë klubit të Barcelonës, ka arritur të marrë këtë fotografi ekskluzive të mbërritjes së Guardiolës në Katalunjë. /albeu.com/



Shtuar më 22/12/2012, ora 15:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
A duhet të largohen futbollistët nga Kosova nga Kombëtarja e Shqipërisë pas formimit të Kombëtares së Kosovës?
50.48 %
45.35 %
4.15 %
Total 8414 Vota!
 

Kampionatet