Guardiolas nuk i ndahet shpirti nga ky lojtar, e do me vete kudo
Pep Guardiola mesa duket nuk do të ndahet kurrë nga ish-lojtari i tij Alcantara.

Mesfushori aktivizohet në radhët e Bayernit të Mynihut. Trajneri i Manchester City kërkon ta sjellë në “Etihad” që këtë merkato dhe i ka kërkuar drejtuesve të nisin bisedimet me lojtarin dhe klubin bavarez.

Për momentin mendohet se Citizens janë të gatshëm të paraqesin një ofertë prej 50 milionë eurosh për 27-vjeçarin spanjoll. Barcelona e pati atë në kohën kur teknik pati Pep Guardiolën. /albeu.com/
Shtuar më 15/04/2018, ora 15:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori