Nuk i shkojnë studentët, Rama i ulëret rektorëve dhe dekanëve
Gur në kokë, përgjaket portieri i Boca Juniors (VIDEO)


Pëlqej
Portieri argjentinas Agustin Orion u qëllua me gur në kokë gjatë ndeshjes së Copa Sudamericana mes Rosario Central dhe Boca Juniors. Gardiani i portës së Bocas u mbulua në gjak pas goditjes dhe menjëherë kërkoi ndihmën e stafit mjekësor.

Fatmirësisht nuk pati asnjë problem për Orion, i cili pas ndihmës mjekësore vazhdoi ndeshjen, që u mbyll në barazim 1-1.

Takimi nisi mes një atmosfere festive të krikuar nga tifozeria vendase. /albeu.com/

Shtuar më 06/09/2014, ora 14:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori