Hafizi: Lojtarët tanë të kenë pak kujdes me deklaratat
Ish-trajneri i Kombëtares Shqiptare të Futbollit, Astrit Hafizi i ftuar në emisionin Opinion për të folur në lidhje me ecurinë e skuadrës tonë në Euro 2016-të. Ai thotë se tashmë nuk ka asnjë merak, dhe sipas tij është realizuar një objektiv i madh.

I pyetur nga drejtuesi i emisionit Opinion, Blendi Fevziu se sa ndeshje ke zhvilluar me Shqipërinë si futbollist ai u shpreh se nuk ka luajtur asnjë ndeshje me Shqipërinë.

Ai theksoi se Shqipëria ka fituar disa herë me skuadra të huaja.

Megjithatë ai bëri thirrje që lojtarët të kenë kujdes me deklaratat që bëjnë. /Albeu.com/
Shtuar më 09/06/2016, ora 21:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori