Hakmarrja e Neymar me shokë (VIDEO)
Ishte një leksion futbolli ndeshja e kthimit mes Santos dhe Bolivar, e vlefshme për 1/8 e Kupës Libertadores. Skuadra braziliane fitoi ndeshjen me rezultatin 8-0 duke u hakmarrë për humbjen 2-1 të ndeshjes së parë, e kushtëzuar edhe nga sjellja e tifozerisë vendase.

Neymar, ylli i Santos, u qëllua me sende të forta gjatë ndeshjes së parë, aq sa edhe u gjakos në sy.

ndeshjen e dytë Neymar shënoi dy gola duke e çuar në 106 numrin e golave me Santos, si askush tjetër me këtë fanellë.

Përveç ti, tjetër dy-golësh shënoi edhe talentin tjetër, Ganso. /albeu.com/
Shtuar më 11/05/2012, ora 13:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori