Halili infektohet me Covid-19, kjo është gjendja shëndetësore e presidentit të Tiranës
Një lajm aspak i mirë ka ardhur këtë mëngjes në kampin e Tiranës. Presidenti Refik Halili ka dalë pozitiv në testin e bërë për koronavirus.

Ai ndodhet i izoluar dhe lajmi i mirë është se gjendja e tij shëndetësore është e stabilizuar, pra nuk ka nevojë për momentin për trajtim të specializuar.

Ky lajm vjen pas periudhës së vështirë që Tirana po kalon edhe në aspektin sportiv.

Shtuar më 03/02/2021, ora 11:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori