Halili: Unë bëj gjithmonë ndërhyrje, por jam i kujdesshëm dhe vendos stafi
Presidenti i Tiranës, Refik Halili, ka qenë dukshëm i entuziazmuar pas fitores kundër Kukësit dhe i ka thurur elozhe lojtarëve të tij.

Pas sfidës ai komentoi edhe sukseset e Egbo, ashtu si edhe deklaratat e tij rreth ndërhyrjeve në formacion.

“Skuadra i ka lojtarët brenda, kam besuar te ato lojtarë, kam besuar te kjo skuadër. Gjej rastin të falënderoj që edhe Mema, edhe drejtori, kanë punuar për merkaton. Sot po ia shohim hajrin.

Themi Egboja nuk donte ta vazhdonte po ja që po korr suksese. Pastaj për ndërhyrjet që them që bëj unë, unë të them të drejtën bëj gjithmonë ndërhyrje, por jam i kujdesshëm, në fund fare vendos stafi”, tha Halili.
Shtuar më 21/02/2020, ora 20:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori