Hamilton i pari në pistën e Catalunyas në Barcelonë
Piloti i Mercedes Lewis Hamilton ka arritur kohën më të m
shpejtë në sesionin e fundit të provave të lira në pistën e Catalunyas në Barcelonë.

Ai ka arritur kohën 1 minutë e 41.614 sekonda duke lënë pas vetes brazilianin e Ferrarit, Felipe Massa dhe Jean-Eric Vergne të skuadrës Toro Rosso. /albeu.com/
Shtuar më 28/02/2013, ora 17:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori