Hamilton në lidhje me ish të dashurën e Balotellit (FOTO LAJM)

Muajin e shkuar u përfol për një ndarje mes tij dhe Rihannës, ndërsa kujtojmë se një vit më parë ai u nda nga Nicole Scherzinger.

Lewis tanimë ka ndërruar shije, pasi është parë duke lëvizur me ish të fejuarën e futbollistit Mario Balotelli, Fanny Neguesha.

30 – vjeçari Lewis dhe 25 – vjeçarja Fanny janë fotografuar teksa ishin nisur për në Chiltern Firehouse në Londër, në mbrëmjen e “GQ Awards”.

Funny vetëm para dy javësh i ka dhënë fund marrëdhënies së saj me mesfushorin Cheikhou Kouyate, West Ham. /Albeu.com/
Shtuar më 10/09/2015, ora 12:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori