Hamsik: Jemi të zhgënjyer
Marek Hamsik ndjeu se Napoli ishte superiore, por nuk ishte e mjaftueshme për të mundur Sassuolo.

Sassuolo dhe Napoli barazuan dje me shifrat 1-1 në "Mapei Stadium", ndeshje e vlefshme për javën e 30-të në Serie A.

"Ne jemi të zhgënjyer, pasi e dinim se Sassuolo do të ishte një kundërshtar i vështirë, por ne donim të fitonim", shkroi Hamsik në faqen e tij zyrtare. /albeu.com/
Shtuar më 01/04/2018, ora 20:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori