Bilanc i frikshëm viktimash, vetëm sot humbën jetën 20 shtetas nga COVID-19
Hamsik ose Bale do të veshin bluzen e Milanit
Hamsik
Si gjithmonë, Allegri është i qartë dhe e di atë që ai dëshiron. Trajneri i Milanit i ka bërë kërkesë drejtuesve të Milanit për të transferuar në Itali një nga mesfushorët Hamsik ose Bale.

Fjalët e trajnerit të Milanit kanë nisur një kërkim se kush do të vishet "Kuq e Zi". Të gjithë për të studiuar karakteristikat fizike të lojtarëve për të parë se kush do të jetë lojtari i madh të cilin e ka premtuar Presidenti Berlusconi. /albeu.com/

Shtuar më 31/05/2011, ora 10:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori