Handanoviç vendos rekord legjendar për Interin
handanovic
sfidën ndaj Barcelonës, portiere i zikaltërve, Samir Handanoviç ka vendosur rekordin për më së shumti pritje të bëra në një ndeshje të Ligës së Kmapionëve nga një portier zikaltër.

sfidën e mbrëmshme, ai bëri në total nëntë prritje si askush më parë. Pas kësaj humbje, Interi pozicionohet në vendin e dytë në grup dhe kualifikimi në raundin tjetër është shumë pranë. /albeu.com/
Shtuar më 25/10/2018, ora 12:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori