Harro Ronaldinjon, shiko Messin (video)
Albeu.com
Barcelona edhe pa Ronaldinjon luan shkelqyer. Kjo per nje arsye, sepse aty eshte Messi, ylli i futbollit qe cdo dite edhe me shume shkelqen. Shikoni disa nga golat dhe levizjet e shkelqyeshme te Messit.Shtuar më 28/09/2007, ora 20:02
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori