Harry Kane tregon klasin e tij në brigjet e detit
Sulmuesi i Tottenhamit, Harry Kane, ka arsye për të festuar pasi e ka marrë një po nga e dashura Katie Goodland.

Çifti janë së bashku prej pesë vitesh dhe kanë një fëmijën, Ivy.
Gjatë pushimeve familjare në Bahamas, ylli i Anglisë ra në një gju duke i propozuar për martesë, përcjell Albeu.com.

Ai zbuloi lajmin e mirë në mediat sociale me tifozët që u dërgonin urimet e tyre çiftit të lumtur. /albeu.com/
Shtuar më 01/07/2017, ora 17:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori