Hasi dhe Duka nuk bien dakord
Besnik Hasi dhe Presidenti i FSHF-së Armando Duka nuk gjejnë gjuhën e përbashkët përsa i përket tranjerit të kombëtares. Gjakovari dhe Duka nuk kanë rënë dakord për disa pika të kontratës.

ZV.tranjeri i Anderlecht, Besnik Hasi u pa si pasues i Josip Kuzhe në stolin kuqezi por me sa duket diçka e tillë nuk do të ndodhë. Kërkesat e ofruara nga ish futbollisti i Shqipërisë nuk janë pranuar nga Armando Duka.

Kombëtarja e Shqipërisë me shumë gjasa mund ti besohet sërish një tranjeri të huaj. Nëse Hasi do zgjidhej në stolin kuqezi do të bëhej tranjeri i parë nga Kosova që ka drejtuar ndonjëherë Shqipërinë. /albeu.com/
Shtuar më 02/11/2011, ora 18:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori