Hazard 120 milion euro larg Real Madridit
Eden Hazard dhe Real Madrid, janë vetëm një firmë larg nënshkrimit. Sipas “Telefoot” thuhet se belgu Eden Hazrd do të largohet këtë verë tek "Los Blancos" dhe e vetmja gjë që duhet është 120 milion euro për ti dhënë Chelseat.

Deçiziv në përmbajtje të tratativës është puna e Zinedine Zidane, që kishte vendosur Hazard në krye të listës së tij të dëshirave që në orët e para menjëherë pas rikthimit të tij në “Santiago Bernabeu”. /albeu.com/
Shtuar më 22/04/2019, ora 09:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori