"Hazard duhet të largohet nga Chelsea"
Sipas Emile Mpenz, Eden Hazard duhet të bashkohet me Real Madridin që të bëhet lojtar edhe më i mirë.

28 vjeçari ka qenë i lidhur ngushtë me një kalim në Bernabeu, rrugë e shkelur nga ish bashkëlojtari i tij Thibaut Courtois që këtë u bashkua me Los Blancos në fund të sezonit të kaluar.

Kontrata e Hazard me Blutë e Londrës skadon në fund të këtij sezoni dhe këtë muaj ai ka thënë se ka marrë një vendim për të ardhmen e tij. /albeu.com/
Shtuar më 19/02/2019, ora 16:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori