Hazard, fillon lufta Inter-Tottenham
Fillon lufat ndërmjet Interit dhe Tottenham Hotspur për talentin Belg të skuadrës Franceze të Lille. Tottenham ka shprehur haptazi interesin për Hazard këtë e vërteton edhe gazeta "The Sun".

Moratti po kërkon të afrojë lojtarë të rinj tek ekipi i tij për të bërë revolucion në ekip./albeu.com/
Shtuar më 17/05/2011, ora 18:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori