Hedhja e këtij çifti nga trampolina është bërë hit në internet (VIDEO)
Pëlqej
Të shkosh në pushim me partnerin, është gjëja më mahnitëse që mund të ndodh gjatë verës.

Përveç pushimit, aventurat në plazh dhe ujë nuk kanë të paguar.

Një video e fundit e publikuar në Facebook është bërë hit në rrjete sociale, transmeton Gazeta Express.

video, një çift shihet duke kërcyer së bashku në ujë – në mënyrë mahnitëse.

Shtuar më 01/08/2018, ora 12:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori