"Helena" e Euro 2012 (VIDEO)

Nëse në Botërorin e Afrikës së Jugut 2010 ishte Larissa Riquelme ajo që po çmendte tifozët me bukurinë e saj, në Euro 2012 po ndodh ndryshe. Është një tifoze greke ajo që po "çmend" Europianin në Poloni dhe Ukrainë me hijshmërinë e saj.

Tifozja, e cila u kap nga kamerat gjatë momentit të shënimit të golit në ndeshjen Rusi-Greqi (0-1), po bën xhiron e botës në web duke u cilësuar si "Helena" e Euro 2012. /albeu.com/
Shtuar më 22/06/2012, ora 12:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori