Henry ia nxin jetën Neymarit: Hiq dorë nga futbolli, po se deshe hijen e Messit
Thierry Henry e shikon si të pakuptimtë largimin e Neymarit nga Barcelona me pretekstin se ishte nën hijen e Messi.

Legjenda e futbollit dhe e Arsenalit ika dhënë dhe një këshill Neymarit, duke ia bërë edhe më të vështirë këtë tabu brazilianit.

“Nuk e di nëse Neymar u largua nga Barcelona për të ikur nga hija e Messit”.

“Ajo çfarë është e vërtet është se të gjithë lojtarët janë nën hijen e Messit, dhe nëse Neymar nuk e dëshiron këtë, atëherë duhet të ndërrojë sport”, ka thënë Henry./albeu.com/
Shtuar më 21/02/2018, ora 14:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori